Sony Casus Ses Kayıt Programı

sony

Sony Ericsson Telefon dinleme yazılımı 2013 versiyonu ile birlikte yepyeni özellikler ve full kontrol özelliği ile maxi yazılım’da kredi kartı ile 12 ay taksit imkanı ile satın alabiliyorsunuzSony Ericsson telefon dinleme programının yüklendiği telefondaki bütün telefon görüşmelerini, telefonun etrafındaki platform seslerini kaydeder gizlice izleme panelinize gönderir bu panel sadece sizin bildiğiniz şifrelerden oluşmaktadır ve tüm kayıtları sadece sizin belirlediğiniz bilgisayardan belirlen şifre ile giren kişi görebilmektedir. Telefon dinleme yazılımı kesilme olmadan sorunsuz dinleme olanağı sağlar. Gelen ve gönderilen bütün mesajların, arama kayıtlarının rehberdeki isim bilgisiyle birlikte bir kopyasını izleme panelinize gönderir. Özellikle Nokta yer tespiti de yapabilen Sony Ericsson programının her geçen zaman destekleyen telefon modellerine yenisi eklenmektedir.

Sony telefon dinleme yazılımı ve Türkiye Türkçesi kullanım kılavuzuile beraber 30 dakkia içersinde kurulumu yapılmaktadır.

devam

Nokia Professional Dinleme Programı

nokia-telefon-dinleme

Nokia telefonlar amaçlı şuana kadar geliştirilmiş en güzel telefon dinleme yazılımı olan Nokia Follow Prof harika takip olanağı sunar. Programın 2013 versiyonu ile kullanmış olduğunuz tüm adroid işlemcili nokia telefonlara uyumlu bir şekilde çalışmkatadır.Aralıksız aktif telefon dinlemesi, ajan telefonda donma olmadan aralıksız platform dinlemesi, kısa mesaj takibi, sim kart takibi, anlık arama bildirimi ve yer tespiti yapabilirsiniz.

Nokia Follow Prof telefon dinleme yazılımı ve Türkiye Türkçesi kullanım kılavuzu ile satılmakta ve isteyen müşterilerimize yerinde kurulum desteği ve eğitimi verilmektedir.Programı farklı bir telefona aktarma hakkınız vardır ve yazılım lisanlı çalışmaktadır.

devam

Nokia Classic Recorder Casus Telefon Dinleme Programı

 

nokia_1

Nokia casus yazılımlar arasında en başarılı program olan telefon dinleme programı ile hedef kişi nerde olursa olsun profesyonel olarak evinizde bilgisayarınızın başında takip yapabilirsunuz.Hiç bir kopma donya olmayadan hedef telefonan yüklenen yazılım ile kişinin tüm konuşmalarını anlık olarak görebiliyor ve nokta atışı yer tespiti yapabiliyorsunuz.Bunların haricinde rtam dinlemesi, mesaj takibi, sim kart takibi, anlık arama bildirimi ve yer tespiti yapabilirsiniz.

Nokia telefonlar için şimdiye kadar geliştirilmiş en iyi casus telefon dinleme programı olan Nokia Follow Profesyonel mükemmel takip olanağı sunar. Kesintisiz canlı telefon dinlemesi, casus telefonda donma olmadan kesintisiz ortam dinlemesi, mesaj takibi, sim kart takibi, anlık arama bildirimi ve yer tespiti yapabilirsiniz.

Nokia Follow telefon yazılımı Türkçe kullanım kılavuzu ile Maxi yazılımı satış ofislerinden yada türkiye’nin  her noktasında sirapi verebilirsiniz.

devam

 

Telefon Dinleme Haberleri

ABD Millî Emniyet Kurumu Başkanı telefon dinleme ve internetteki faaliyetleri izlemenin onlarca pkk komplosunu engellediğini savunurken bilinmeyen bilgileri basına sızdıran Edward Snowden Kurum’un 61 bin dinleme operasyonu düzenlediğini argüman etti.

Amerika Müttehit Devletleri’nde, Millî Emniyet Kurumu’nun (NSA) Başkanı Keith Alexander, telefon dinleme ve internetteki faaliyetleri izlemenin onlarca pkk komplosunu engellediğini söyleyerek geçen hafta yayma edilen bilinmeyen programı savundu.

Amerikan Senatosu’ndaki bir oturumda ifade veren Alexander, senatörlerin, programın ne şekilde işlediğine dair sorularını yanıtladı. Biçme isimli programla ilgilenen bir takım ayrıntıları açıklayan Alexander bu konuyla alakalı ek olarak çok bilgi paylaşacağını da ifade etti .Ulusal Emniyet Kurumu’nun telefon dinleme ve web kullanımını takip programı geçen hafta önceki bir CIA çalışanının basına sızdırdığı bilgilerle ortaya çıkmıştı.Guardian ve Washington Post gazetelerine bu bilgileri sızdıran 29 yaşındaki Edward Snowden Hong Kong’a kaçmıştı.
Yeni ifşaatlar

20 Mayıs’tan bu yana Hong Kong’da olan Snowden, başka bilgiler vereceğini de bilgisini verdi .Hong Kong’da bir gazeteye mülakat veren Snowden, Millî Emniyet Kurumu’nun Hong Kong’da ve Çin’de bir takım kurumları amaç aldığını argüman etti.Snowden’a göre, Kurum’un hedefleri aralarında Hong Kong’daki Çin Üniversitesi, kamu görevlileri ve öğrenciler vardı.Edward Snowden, Millî Emniyet Kurumu’nun kürevi olarak 61 bin dinleme operasyonu düzenlediğini de savundu.
Prizma programı

Gazetenin haberine göre, bilinmeyen bir yargıevi kararıyla Verizon isimli uz iletişim şirketine bütün abonelerinin elektronik bilgilerini ve yapılan bütün yurt içi ve uluslararası aramaların kayıtlarını iletmesi emredildi.

Haberde, Amerikan istihbarat örgütlerinin Biçme adı verilen bir program çerçevesinde dokuz web şirketinin veri tabanlarına da girdiği bildirilmişti.

Prizma programının, web üzerinden gönderilen bütün postalara, yapılan sohbetlere, web telefonu aracılığıyla yapılan görüşmelere, görüşmeyi yapan bireylerin isimlerine, bulundukları yere ve diğer ayrıntılara ulaşım sağladığı argüman ediliyor.

Washington Post, programda adı geçen şirketlerin Microsoft, Yahoo, Google, Facebook, PalTalk, AOL, Skype, YouTube ve Apple olduğunu açıklamıştı.

Snowden haberi sızdırma gerekçesini “Bu tür şeylerin yaşandığı bir toplumda hayatını sürdürmek istemiyorum. Yaptığım ve söylediğim her şeyin kayıt altına alındığı bir dünyada hayatını sürdürmek da istemiyorum” sözleriyle açıklamıştı.
AB garanti istiyor

Avrupa Birliği’nin, genişçe detaylı takip programı kapsamında Avrupa vatandaşlarının veri koruma görevlisi haklarının ve özel yaşamlarının ihlal edilmemesi amaçlı AMERIKA’den teminat istediği söylendi .

Avrupa Komisyonu’nun Türe Yetkilisi Viviane Reding, “Bu mevzu , kişiye özel verilerin korunması amaçlı açık bir yasal çerçeve oluşturulmasının şatafatlı değil gereksinim olduğunu gösteriyor” dedi .

BM uzmanından telefon dinleme eleştirisi

bm-uzmanindan-telefon-dinleme-elestirisiBirleşmiş Milletler (BM) İnsan Hakları Uzmanı Frank La Rue, bütün dünyada hükümetlerin telefon dinleme girişimlerinin ek olarak yakından incelenmesi gerektiğini ifade etti .BM’de ifade özgürlüğü hakkında özgür araştırmacı olarak görevli olan La Rue, bir takım ülkelerde yetkililerin platform dinleme teknolojisini kullanarak, spesiyal hayatın gizliliği ve konuşma özgürlüğü buna benzer temel kişi haklarını çiğnediğini bildirdi .

Rue, Cenevre’de BM İnsan Hakları Konseyi’ndeki konuşmasında, ulusal güvenliği sağlama ve suçları önleme buna benzer olağanüstü durumlarda iletişimin izlenmesinde haklı olunabileceğini ifade etti .

Rue, birden çok ülkede telefon dinlemelerine ilişkili olarak yasal düzenlemelerin eksik olduğunu veya hiçbir düzenleme olmadığını belirtti .