Asus Telefon Dinleme

Asus Telefon Dinleme
Asus Telefon Dinleme

Bilgisayar parçaları ile bilinen Asus, aynı zamanda akıllı telefonlar da üretmektedir. Üretmiş olduğu kaliteli telefonlarla insanların dikkatini çeken Asus, telefonlarında pek çok markanın yaptığı gibi Android sistemi kullanıyor. Bu sistem, telefon takip yazılımı için son derece uygundur ve buna bağlı olarak Asus telefon dinleme işlemi sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. Bilindiği gibi telefon dinlemek için geliştirilmiş olan yazılımlar sadece Android sisteme sahip telefonlarda çalışmaktadır IOS kullanan iPhone marka cihazlarda bu yazılımlar çalışmamaktadır.

Telefon dinleme yapabilmek için casus yazılım olarak adlandırılan programın sorunsuz bir şekilde kurulumunun dinleme yapılmak istenen telefona yüklenmesi gerekiyor. Bunun haricinde ekstra bir şey yapmaya gerek yoktur. Ayrıca kurulum son derece basittir ve sadece 3 dakika sürmektedir.

Asus Telefon Dinleme Kimler Tarafından Yapılabilir?

Öncelikle bu yazılımın legal olduğunun vurgulanması gerekiyor. Yani gerekli yerlerden izin alınarak satılan bir programdır ve buna bağlı olarak tamamen yasaldır. Asus telefon dinleme işleminde kullanılan yazılımın geliştirilme amacı, insanların güvenlikleri ile alakalıdır. Kullanım alanlarından bazıları şu şekildedir:

  • Sevgilisi ya da eşinin kendisini aldattığını düşünen insanlar
  • Çocuklarının gün içinde kimlerle görüştüğünü öğrenmek isteyenler
  • Alzheimer hastası babasının kaybolacağından korkanlar
  • Çalışanlarının sahada iş ile ilgilenmediğinden şüphelenenler

Yukarıda bahsedilen durumlar dikkate alındığında casus yazılımın neden geliştirildiği ve ne amaçla kullanılabileceği çok daha net bir şekilde ortaya çıkmaktadır. Bundan dolayı söz konusu yazılımı yetişkin olan herkes kullanabilir. Böylece insanların önemli bir ihtiyacı da giderilmiş olacaktır.

Asus Telefon Dinleme Nasıl Yapılır?

Telefon dinlemek için kullanılan yazılım, Asus marka telefona yüklendikten hemen sonra Asus telefon dinleme işlemi başlayabilir. Buradaki en önemli husus, panel kullanımıdır. Yazılım, telefon ile panel arasında bağlantı kurmakta ve telefon dinlemesi buradan yapılmaktadır.

Telefon dinlemesi yapılırken yazılımın 7/24 tetikte olduğu unutulmamalıdır. Yani dinleme yapacak olanların panelin başında bekleyerek karşıdaki kişinin görüşme yapmasına gerek yoktur. Yazılım her görüşmeyi otomatik olarak kaydeder ve böylece hiçbir konuşma kaçırılmamış olur. Daha sonra ise kullanıcı söz konusu kayıtları dinleyerek istediklerini saklar istediklerini de siler.