Galeri Takip

Galeri Takip
Galeri Takip

Akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla birlikte insanlar daha fazla fotoğraf ve video çekmeye başlamıştır. Bu fotoğraf ve videolar telefonların galeri bölümünde bulunmaktadır. Telefonlara yüklenen casus yazılım sayesinde galeri takip yapmak, artık çok kolay hale gelmiştir. Bu işlem sayesinde insanlar sevdiklerinin galerini kontrol etme imkanı yakalamakta ve burada tehlikeli bir şey olup olmadığını rahatlıkla anlamaktadır.

Telefon dinleme yazılımları, telefonların sadece dinlenmesini değil kontrolünün de ele geçirilmesini sağlamaktadır. Bu sayede telefon içerisinde galerilere çok rahat bir şekilde erişim sağlanabilmektedir. Fakat bu yazılımın yüklü olmadığı telefonlardaki galerilere erişilmesi söz konusu değildir. Dolayısıyla bu yöntem sadece insanların sevdiklerine ve yakınlarına karşı koruma amacıyla kullanılmaktadır. Farklı kişilerin telefonlardaki galerilere erişim sağlamak mümkün değildir.

Galeri Takip Gerçekten Çalışıyor Mu?

Casus yazılım, akıllı telefonlara yüklendiğinde kontrolü tamamen ele geçirmektedir fakat bu yazılımlar her telefona yüklenememektedir. Sadece Android işletim sistemine sahip olan telefonlarda çalışabilen yazılım, başta IOS olmak üzere diğer işletim sistemlerinde çalışmamaktadır. Yazılım kullanılırken bu hususa dikkat edilmelidir.

Yazılım ile casus telefon olan cihazlarda galeri takip yapabilmek için kurulumun doğru bir şekilde yapılması son derece önemlidir. Kurulum, yaklaşık 3 dakika sürmektedir ve son derece basit bir şekilde yapılabilmektedir. Hatta bununla ilgili ayrıntılı videolar dahi vardır. İnsanlar bu videolar yardımıyla da kurulumları yapabilir.

Telefon takip yazılımı yüklendikten sonra hemen arka planda çalışmaya başlar ve kesinlikle telefon sahibi tarafından fark edilmez. Bir panel yardımıyla kontrol edilebilen telefonların galerilerine de bu şekilde erişim sağlanabilmektedir. Dolayısıyla, galeri takip sistemi gerçekten çalışmaktadır.

Galeri Takip Yapmak Güvenli Midir?

Sevdiklerinin güvende olduğundan emin olabilmek için yapılan galeri takip, doğru yazılım kullanılması halinde güvenlidir. Casus yazılım sağlayan kurumsal firmalar vardır ve bunların tamamı lisanslı ürünler satmaktadır. Fakat aynı ürünler, farklı internet sitelerinde de satışa sunuluyor gibi gösterilmektedir. Esasında dinleme yapma özelliği olan yazılımlar sayesinde bu siteler insanları dolandırmak istemektedir. Ayrıca söz konusu sahte yazılımların ciddi güvenlik sorunlarına neden olması da söz konusudur. Bundan dolayı yazılımlar alınırken kurumsal firmaların tercih edilmesi gerekir.