Telefon Dinleme Programları

Telefon Dinleme Programları
Telefon Dinleme Programları

İnsanların birbiriyle iletişim kurmak amacıyla kullandıkları telefonlar, telefon dinleme programları sayesinde dinlenilebilir. Telefon dinleme, insanlar tarafından sevdiklerinin güvenliklerini sağlamak, sevgililerinin kiminle ne konuştuğunu öğrenmek, çalışanların işlerini tam olarak yerine getirip getirmediğini anlamak ve benzer nedenlerden dolayı yapılabilir. Bu işlemlerde kullanılan programlar, son derece başarılı sonuçlar vermekte ve beklentileri fazlasıyla karşılamaktadır.

Telefon Dinleme Programları Hakkında Genel Bilgiler

Telefon dinlemek amacıyla kullanılan bu programların farklı özellikleri de vardır. Yani bu programların özellikleri, sadece konuşulan görüşmeleri dinlemekle kalmamaktadır. Telefonlara yüklenmeleri durumda, kontrolü tamamen ele almakta ve telefonla her işlemin uzaktan yapılabilmesini sağlamaktadır.

Söz konusu programların adı her ne kadar telefon dinleme programları olsa da işlevleri öğrenildiğinde çok daha ötesi olduğunu anlayacaksınız. Bu programların işlevlerini anlatmak için kullanılabilecek ifadelerin en basiti “Telefonu elinizde gibi düşünün” şeklinde olanıdır. Programların sağlamış olduğu fayda tam olarak budur.

Bu programların kurulması için direkt telefona erişilmesi gerekiyor. Yani herhangi bir telefona SMS ya da arama ile bu programların yüklenilmesi söz konusu değildir. Programların direkt olarak yüklenmesi gibi bir zorunluluk vardır ve bu da yaklaşık 3 dakika sürmektedir. 3 dakika içinde tanınan kişilerin telefonuna bu programlar basit bir şekilde yüklenebilir. Daha sonra ise yükleme yapıldığı kesinlikle anlaşılmaz. Bu sayede telefon sahibi kurulan yazılımdan habersiz bir şekilde hayatına devam eder.

Telefon Dinleme Programları ve Yetenekleri

Çocuğunuzun ya da annenizin telefonuna telefon dinleme programları yüklediyseniz, yapabileceğiniz çok fazla seçenek vardır. Bunların başında telefon görüşmelerini dinleme ve kaydetme gelmektedir. Görüşmeler direkt dinlenebileceği gibi kaydı da tutulabilir. Böylece daha sonra dinlenilir ya da farklı bir şekilde kullanılır.

Telefon dinlemenin dışında ise ortam dinlemesi yapma yeteneğine sahiptir. Kurulacak olan yazılım sayesinde telefonda bulunan mikrofon aktif hale getirilmekte ve bu sayede telefon kapalı olsa dahi ortamdaki bütün konuşmalar dinlenebilmektedir. Sesler, telefona olan uzaklığa bağlı olarak farklı kalitede gelmektedir. Fakat genel olarak anlaşılabilir olduğu söylenebilir. Benzer işlem kamerayla da yapılabilir ve ortamdan görüntü alınabilir. Bütün bunları söz konusu yazılım yapmaktadır.