Telefon Dinleme

Telefon Dinleme
Telefon Dinleme

İnsanlar bazen çocuklarının bazen bakıma muhtaç olan anne ve babalarının bazen ise çalışanlarının telefonlarındaki görüşmeleri dinleyerek akıllarındaki soru işaretlerini kaldırmak istemektedir. Telefon dinleme, geçmişe göre artık çok daha kolay bir şekilde yapılmaktadır. Bu işlem için farklı yazılımlar ve teknikler kullanılmaktadır.

Akıllı Telefon Dinleme Nasıl Yapılır?

Gelişen teknoloji ile birlikte yaygınlaşan akıllı telefonlar, hemen herkesin cebinde bulunmaktadır. Bu telefonları dinlemek için casus yazılım kullanılmaktadır. Böylece telefonlar anlık takip edilirken söz konusu işlem ile farklı kazanımlar da elde edilebilir. Akıllı telefonlara yüklenecek olan yazılım, telefonun nerelere gittiğini de izleme özelliğine sahiptir. Fakat bu yazılım sadece Android cihazlarda çalışmaktadır ve bundan dolayı iPhone marka IOS işletim sistemine sahip telefonlara yüklenemez.

Çocuklarının gün içinde nerelere gittiğini ve kiminle görüştüğünü merak eden insanlar için bu yöntem çok büyük bir fayda sağlamaktadır. Çocuklarını anlık olarak takip etme şansını yakalayan anne ve babaların içleri çok daha rahat olacaktır. Bunun dışında özellikle Alzheimer hastalarının zaman zaman kaybolduğu durumlar için de bu yazılımlar çok önemli çözümler sunmaktadır. Kısaca sizden uzakta olan birisini takip etmek istiyorsanız, telefon dinleme yazılımlarıyla tanışmanız gerekiyor.

Telefon Dinleme Nasıl Çalışır?

Casus yazılım ya da telefon takip programı olarak bilinen sistemin aktif hale gelmesi için mutlaka dinlenmek istenen telefona yüklenmesi gerekmektedir. Bu yazılımın hatasız bir şekilde telefona kurulması sadece 3 dakika sürmektedir. Bu işlemin yapılması son derece basit olup nasıl yapılacağını anlatan farklı videolar bulunmaktadır. Kurulum tamamlandıktan sonra ise yüklü olduğunu gösteren herhangi bir iz bırakmıyor. Dolayısıyla telefonun sahibinin böyle bir yazılımın telefonuna yüklü olduğu fark etmesi neredeyse imkansızdır.

Telefon takip yazılımı, uzaktan bir panel yardımı ile kontrol edilebilmektedir. Bu panel sayesinde telefon dinleme yapılırken bir takım farklı işlemlerin yapılması da mümkündür. Üstelik bu işlemler anlık olarak yapılabilmektedir. Casus yazılım, yüklenmiş olduğu cihazı casus telefon haline getirir ve istenilen her türlü bilginin elde edilmesinde aktif olarak görev yapar.

Telefon Dinleme Programı (Yazılımı) Neler Yapabilir?

Çocuklarınızın, annenizin, babanızın ya da çalışanlarınızın telefonlarına yüklenmiş olan casus yazılımın öncelikli hedefi yapılan bütün telefon görüşmelerini dinlemektir. Ayrıca yapılan bu görüşmeler, istenmesi halinde çok rahat bir şekilde kaydedilebilir ve gerektiğinde daha sonra dinlenir ya da farklı bir şekilde kullanılır.

Telefon görüşmelerinin dinlenmesinin ötesinde bu yazılım, ortam dinlemesi de yapabilmektedir. Yani telefon aktif olarak kullanılmadığı zamanki konuşmalar ve görüşmeler de çok rahat bir şekilde dinlenebilmektedir. Böylelikle çocuklarınız ya da sevgiliniz nerede, kimlerle görüşüyor anlık olarak öğrenebilirsiniz. Telefonda bulunan mikrofonlar aracılığıyla bu dinlemeler yapılmaktadır. Telefon dinleme işleminden çok daha etkili sonuçlar verdiği çokça görülmüştür.

Akıllı telefonların hemen hepsinde artık GPS bulunmaktadır. Telefona yüklenen casus yazılım bu özelliği aktif hale getirerek, konum bilgisinin öğrenilmesini sağlamaktadır. Bu işlem uzaktan kontrol sayesinde panel yardımı ile yapılmaktadır.

Telefonda yüklü olan bütün uygulamalara erişim imkanı sağlayan bu yazılım sayesinde Whatsapp, Skype, Tango, Viber ve benzer mesajlaşma uygulamalarına erişim sağlanabilmektedir. Böylece bütün mesajlar okunabilmektedir. Ayrıca telefondaki sosyal medya uygulamalarına da erişim sağlanmakta hatta bunlara ait şifreler dahi bulunmaktadır. Bütün bu imkanlar dikkate alındığından casus yazılım tarafından yapılabilen işlemlerin ne kadar fazla olduğu çok daha net bir şekilde ortaya çıkmaktadır.

Casus yazılım sadece telefon dinleme yapmaz ve yüklü olduğu telefonu elinizdeymişçesine kontrol etmenizi sağlar. Bu özelliği sayesinde yazılım, beklentilerinizin ötesini karşılar.