Telefon Takip Yazılımı

Telefon Takip Yazılımı
Telefon Takip Yazılımı

Telefon dinlemeleri için yüksek teknoloji ürünü aletler gerektiği herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Bundan dolayı da telefon dinlemelerini sadece güvenlik güçleri ve istihbarat servisleri yapabilmektedir. Fakat akıllı telefonların kullanılmaya başlanmasıyla birlikte telefon takip yazılımı geliştirilmiş ve telefon dinleme işlemi ile ilgili bilinen her şey değişmiştir.

Bu yazılımın kullanılarak telefonların dinlenmesi kısmen biraz daha amatör olup normal insanların yararlanabileceği bir hizmettir. Telefon dinleme çocuğunu gün içinde merak eden ebeveynler tarafından kullanıldığı gibi benzer durumlara maruz kalan insanlar tarafından da etkin olarak kullanılmaktadır. Yani telefon dinleme yazılımı, güvenlik amacıyla tamamen iyi niyetli kullanılan bir teknolojidir. Bundan dolayı da son dönemde insanlar tarafından çok fazla tercih edilmeye başlanmıştır.

Telefon Takip Yazılımı Ne Yapar?

Yukarıda telefon takip yazılımının kullanım alanları ve amacı genel olarak anlatılmıştır. Telefon takip yazılımı son derece gelişmiş bir sistemdir ve yüklendiği telefonu tamamen kontrolü altına almaktadır fakat telefonun sahibi bunu asla fark etmemektedir.

Bu yazılımın yapabildiklerini özetlemek için kullanılacak en uygun ifade, “bir telefonun yapabileceği her şey” ifadesidir. Söz konusu yazılım sayesinde telefon tamamen kontrol altına alınmakta ve bütün özellikleri kullanılabilmektedir. Yapılan sesli görüşmeler anlık olarak dinlenebilmekte ve kayıt altına alınabilmektedir. Ayrıca bu durum yazılı olan mesajlar için de geçerlidir.

Akıllı telefonlarda bulunan bütün uygulamalar casus telefon ile izlenebilmekte hatta şifreleri dahi öğrenilebilmektedir. Uygulamaların içerisinde yer alan mesajlar okunmakta ve sosyal medya hesapları kontrol edilebilmektedir. GPS özelliği aktif hale getirilerek konum bilgisine ulaşılırken mikrofon aktif hale getirilerek ortam dinlemesi yapılmaktadır. Bu ve benzer işlemlerin tamamı telefon takip yazılımı ve onun bağlı olduğu panel yardımıyla yapılmaktadır. Dolayısıyla da bu hizmetler, insanların bu yazılımdan olan beklentilerini fazlasıyla karşılamaktadır.

Telefon Takip Yazılımı Yasal Mı?

İnsanlara iyi niyetle sunulan ve sevdiklerinin güvenlikleri için kullanılması önerilen bu program, farklı bir amaç için kullanılmadığı sürece yasaldır. Yani gönül rahatlığıyla bu amaçlar için kullanılabilir. Söz konusu yazılım farklı ve kötü niyetli amaçlarla kullanılırsa sorumluluk tamamen kullanıcıdadır.