Yazılım Özellikleri

Telefon Takip Dinleme Yazılım Özellikleri
Telefon Takip Dinleme Yazılım Özellikleri

Telefonları dinlemek için geliştirilen yazılımlar, sağlamış olduğu başarı ile dikkat çekerken telefon dinleme yazılım özellikleri de fazlasıyla merak edilmektedir. Öncelikle bu sistemin temelinde ciddi bir teknolojik altyapı olduğunun bilinmesi gerekiyor. Yazılımın özellikleri son derece önemlidir fakat bu özelliklerin uygun altyapı üzerinde çalıştığının unutulmaması gerekmektedir.

Yazılım tarafından sağlanan faydalar çok fazladır ve bunlar sayesinde yapılan takip, başarılı olmaktadır. Program tarafından sağlanan geniş hareket alanı kullanılmakta ve tahminlerin çok ötesinde işlemler yapılmaktadır.

Yazılım Özellikleri ve Yapılabilen İşlemler

Telefon takip programları tarafından yapılan çok sayıda işlem vardır. Bunlardan önemlileri şunlardır:

Ortam Dinlemesi: Telefonların mikrofonları panel üzerinden aktif hale getirilmekte ve telefon kapalı dahi olsa bulunduğu ortam dinlenebiliyor. Buradan elde edilen seslerin kalitesi ise konulan kişilerin telefona olan uzaklığına bağlı olarak değişmektedir.

Konum Bulma: Telefonlarda bulunan GPS özelliği sayesinde GPS takibi yani konum bulma yapılabilmektedir. Yazılım özellikleri arasında bulunan konum bulma, kullanıcılara önemli avantajlar sağlamaktadır.

Sesli Görüşme Dinleme ve Kaydetme: Telefon takip programları, telefondan yapılan bütün görüşmeleri otomatik olarak kaydetmektedir. Bu kayıtlar panel açık olsa da olmasa da yapılmaktadır. Daha sonra kullanıcılar bunlardan istediklerini silerken istediklerini de saklayabilmektedir.

Galeri Takip: Telefonlarda bulunan galeriler, içerisinde çok sayıda video ve resim içermektedir. Casus yazılım sayesinde bunların tamamına bakılabilmektedir. Böylece bunlar üzerinden bir takım bilgiler elde edilebilir.

Sosyal Medya Takibi: Son yıllarda insanların zamanlarının önemli bir kısmı Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya platformlarından geçmektedir. Bunların tamamına erişim sağlanabilmekte ve buradaki bilgiler alınabilmektedir.

Rehber Öğrenme: Telefon takip yazılımı sayesinde hedef telefondaki rehber de öğrenilebilmektedir.

Yazılım Özellikleri Hakkında Genel Değerlendirme

Yukarıda yazılım özellikleri genel olarak anlatılmıştır. Casus yazılım, hedef telefonu tamamen ele geçirir ve bu telefonu adeta elinizdeymişçesine kullanabilirsiniz. Dolayısıyla da telefonun bütün özellikleri kullanılarak bir takım bilgiler elde edilmektedir. Bu hususun bilinmesi çok önemlidir.

Satın alınacak olan yazılımın talimatlara uygun bir şekilde kurulması, bahsedilen özelliklerin sağlanması açısından çok önemlidir. Kurulum için hazırlanan videodan destek alınarak daha sorunsuz bir kurulum yapılabilir.